EDEBALİ SRC

Bilecikte Faaliyet Gösteren Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

EDEBALİ SRC, SRC ODY ÜDY alanında ihtiyaç duyulan mesleki yeterlilik belgelerinin eğitimlerini veren, Bakanlıkça Yetkilendirilmiş eğitim ve test merkezi olarak çalışmaktadır.

SRC Belgesi

SRC Belgesi Kapsamı içindeki SRC 1 , SRC 2 , SRC 3 , SRC 4 , SRC 5 belgeleri vardır.

  • SRC 1 Belgesi Uluslararası yolcu taşımacılığı
  • SRC 2 Belgesi Yurtiçi yolcu taşımacılığı
  • SRC 3 Belgesi Uluslararası eşya-kargo taşımacılığı
  • SRC 4 Belgesi Yurtiçi eşya-kargo taşımacılığı
  • SRC 5 Belgesi Tehlikeli madde taşımacılığı

SRC Belgesi Kapsamındaki belgeleri almak için, araç sürücüsünün eğitim, sınav ve belirli şartları taşıması gerekmektedir.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 1 belgesi, Uluslararası yolcu taşımacılığı yapan, yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 2 belgesi, Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 3 belgesi, Uluslararası eşya kargo taşımacılığı yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 4 belgesi, Yurtiçi eşya kargo taşımacılığı yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 5 belgesi, Tehlikeli ve atık maddelerin taşımacılığını yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir. SRC Belgesi Kapsamı içindeki SRC 5 Belgesine sahibi olmak için SRC 3 ya da SRC 4 belgesine sahip olunması şarttır

EDEBALİ SRC

Mesleki Eğitim

Mesleki Danışmanlık

SRC, ODY, ÜDY Belgeleri

SRC Belgesi SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4

ODY Belgesi ODY 1, ODY 2, ODY 3, ODY 4

ÜDY Belgesi ÜDY 1, ÜDY 2, ÜDY 3, ÜDY 4

Kurumsal Hizmet

Bilecik Merkezde bulunan Edebali SRC, SRC, ODY ve ÜDY alanında ihtiyaç duyulan mesleki yeterlilik belgelerinin eğitimlerini vermektedir

Bilecik SRC ODY ve ÜDY Belgeleri Eğitimi Veren Yetkili Kurum

BİLECİK